Blogi


Teadetetahvlid aitavad infoga kursis püsida

Kas sõnumi edastamine majarahvale on kogunemispiirangute tõttu keeruline? Ka koroonapiirangutega on võimalik hoonetes efektiivselt infot jagada.

20.09.2021


Riskide vähendamiseks tuleb hoiduda kogunemistest ja minimeerida kontakte inimeste vahel. Tagajärjena ei liigu info enam naabrilt naabrile ja tähtsad teated ei jõua majaelanike ja külalisteni.

Kui ikkagi on vaja jõuda kõigi elanikeni, siis parimaks lahenduseks on stiilne ja pilkupüüdev teadetetahvel. Pakume erinevaid teadetetahvleid, infoaluseid ja info edastamiseks sobilikke plakatiraame. Enamus neist sobivad seinale kinnitamiseks, kuid on ka jalal seisvaid infostende fuajeedesse ning tugevaid õue sobivaid teadetetahvleid.

Meie teadetetahvlid on toodetud EU-s ja nende viimistluskvaliteet on kõrge ning disain hea. Valikus on mitmeteks eesmärkideks sobivad mudelid.

Lukustatav teadetetahvel Forte
Foto: Comdecor
Teadetetahvel infostend Slide 1
Foto: Comdecor

Valikus on väga erineva turvalisusastmega tooted. Mudeli valikul arvestage alati tahvli kasutuskohta. Suuruse ja ukse valikul mõelge ligipääsetavuse üle. Välitingimustes kasutage alati õige IP klassiga tooteid.

Väga tähtis on ka, et teadetetahvel sobituks hästi sisekujunduse stiiliga. Valige ruumiga sobiv raamiprofiil. Teadetetahvlid saab tellida nii anodeeritult kui sobivasse tooni värvituna.

Meie kataloogist leiad rohkelt teadetetahvleid, infoaluseid ja plakatiraame ning ka väga mitmekesise valiku muid teavitusvahendeid.
Tellimuse alusel toodame infograafikat, majajuhte ning freesitud suunaviitasid. Läbi neti on tellimine on lihtne ja mugav.


Vii oma plaanid ellu:

  • korrektne tarne
  • kvaliteetsed tooted
  • individuaalne teenindus
  • turvaline tellimine
  • mõistlik hinnatase
Plakatiraamid
Foto: Comdecor

Teadetetahvli uks
Foto: Comdecor

Teie tellimused täidetakse kiirelt ja kvaliteetselt. Võtame arvesse teie soove ja vajadusel aitame graafilise disainiga.

Meie tootmine ja ladu asuvad Tallinnas. Tänu efektiivsele logistikale toimetame valmis tellimused ukseni 1 tööpäevaga (v.a saared).

Teadetatahvlite ja infostendide tellimine meilt on mõistlik ja turvaline valik.


Vähendame oma ökoloogilist jalajälge

11.10.2022

Juba mõnda aega oleme püüdnud vähendada oma tegevuse keskkonnamõju. Kahjuks on mõned säravad projektid vahepealse paari aasta jooksul seisma jäänud. Mitmest edukast muutusest saame siiski juba rääkida.

Vaata lähemalt
Akrüülist kaitseekraan teenindusletile

16.11.2021

2021 aasta kohaliku omavalitsuse volikogu valimistel olid kõikides Tallinna valimisjaoskondades kasutusel meie toodetud kaitseekraanid. Ekraanid freesisime akrüülklaasist. Komplekt koosnes 3 osast, mis ühendati kaitseekraaniks valimisjaoskonnas.

Vaata lähemalt
Teadetetahvlid aitavad infoga kursis püsida

20.09.2021

Kas sõnumi edastamine majarahvale on kogunemispiirangute tõttu keeruline? Ka koroonapiirangutega on võimalik hoonetes efektiivselt infot jagada.

Vaata lähemalt
Kuidas korraldada teavitus- ja reklaamikampaaniaid piirangute ajal?

07.09.2021

Reklaamikampaaniat saab edukalt läbi viia ka siis, kui viiruse pärast taas piirangud kehtestatakse.

Vaata lähemalt