Truss


Reklaamobjektide valmistamiseks välja töötatud moodulkonstruktsioon sobib kasutamiseks messil, üritustel, kaubanduses ja avalikus ruumis. Tänu modulaarsusele lõputult laiendatav ja ümber ehitatav. Võimalusterohke – saab ehitada ka suuri ja keerulisi objekte. Moodulite kergus ja tööriistavaba kinnistussüsteem muudavad paigaldamise ja transpordi lihtsaks.

Lisavõimalusi pakuvad kumerad moodulid, hinged, riiulihoidjad, TV-kinnitused, rattad. Saadaval kolmes mõõdus (läbilõige 10, 15 ja 25cm), mustana ja valgena.

Trusside graafikakangad trükitakse tervisele kahjutute OEKO-Tex standardile vastavate värvidega ja omavad B1 tulekindlust.

All on toodud mõned näidislahendused. Kuna tegu on moodulsüsteemiga, saab iga toote ringi ehitada, teda laiendada, neid omavahel ühendada jne.

Truss - X10 torn

X10 trussimoodulitest reklaamtorn. Modulaarne trussikonstruktsioon on paindlikult muudetav ja ringi ehitatav ning see on kohandatav erinevatele pindadele.

Toode on laos. Trükk 3 tööpäeva.
Made in EU
al. 1570

Pop up pood X10

Komposiit-trussist ehitatud pop up pood. Vabalt valitud suuruse ja kujuga  lihtsalt ülesehitatav konstruktsioon kaubandusse.

Toodame tellimuse alusel. Küsige tarneaega!
Made in EU
al. 1500

Messilaud X10 lett

Kaasaskantav, moodulitest koosnev lett. Sobib baariletiks, messiletiks jne. Lihtsalt erinevate ruumidega kohandatav.

Toode on laos. Trükk 3 tööpäeva.

Messistend U

Erineva suuruse ja kujuga messipindadele kohandatav korduvkasutatav konstruktsioon. Kujunduse muutmisel saad vanu konstruktsioone edasi kasutada.

Toode on laos. Trükk 3 tööpäeva.
Made in EU
al. 1435

Messistend L

Paindlik, lihtsalt muudetava suuruse ja kujuga taaskasutatav stend messidele. Kohandub erinevatesse messiboksidesse, stendi välimust saab väikse kuluga muuta.

Toode on laos. Trükk 3 tööpäeva.
Made in EU
al. 1004

Messistend Transformer

1 komplekt - üle 8 erineva lahenduse. Messikonstruktsioon, mille välimust võid 10 minutiga ilma tööriistade ja lisakuluta kergesti muuta.

Toode on laos. Trükk kuni 3 tööpäeva.
Made in EU
al. 1695

Messisein X10

Lihtsalt laiendatav reklaamsein / messisein. Modulaarne konstruktsioon võimaldab seina ringi ehitada ning sobitada seda erinevatele pindadele.

Toode on laos. Trükk 3 tööpäeva.

Fotosein X10

Fotosein / logosein üritustele pildistamise taustaks. Trükitud kangas (pildid, logod) on vahetatav. Seina saab ringi ehitada.

Toode on laos. Trükk 3 tööpäeva.

Tootestend X10 Truss

Trussist pop up tootestend / riiulid reklaammaterialide ja tootenäidiste eksponeerimiseks.

Toodame tellimuse alusel. Küsige tarneaega!