Bännerid


4-värvi trükis suuremõõtmelised tekstiilbännerid, pvc-bännerid, võrkbännerid jt bännerid. Printerite laiused vahemikus 1,6 - 5 m. Järeltöötluseks lõikus, õmblus, öösid, nöörid, paelad, tunnelid, takjapael, serva kantimine, keder, silikoonääris, keevitamine jmt.

Tootevalikusse on lisandunud keskonnasõbralikud reklaambännerid, mille materjal on toodetud taaskasutatud pudelitest tehtud, GRS-sertifikaadiga, PET-lõngast. Vaata ka muu suureformaadiline digitrükk.

Laotoodetena on müügil mobiilsed bänneriraamid (vaata ka reklaamseinad). Mõõtude järgi toodame silikoonäärisega kanga jaoks mõeldud alumiiniumraame (T-Flex) ja suuremõõtmeliste seinabännerite jaoks bänneriraame.

PVC bänner ja võrkbänner

Suured trükitud reklaambännerid. Klassikaline PVC bänner ja võrkbänner ning nende ökoloogilisemad PVC vabad alternatiivid. Erinevad kinnituslahendused.

Trükk 3 tööpäeva.

Bänner

Trükitud suuremõõtmeline bänner. Keskkonnasõbralikud ja lõhnatud OEKO-Tex standardile vastavad trükivärvid. Erinevad kinnituslahendused.

Trükk 3 tööpäeva.

Seinabänner T-Flex 17

Alumiiniumraami abil seinale kinnitatav digitaalselt trükitud reklaambänner / seinäbänner. Bännerikangas on lihtsalt vahetatav.

Toodame tellimuse alusel. Küsige tarneaega!

Bänneriraam Outdoor

Kaasaskantav horisontaalne bänneriraam sise- ja väliüritustele. Reklaamid on stendi mõlemal poole.  Saadaval kahes mõõdus - 2,5 x 1 m ja 3 x 1,25 m.

Toode on laos. Trükk 3 tööpäeva.

Beachbanner bänner

Kiiresti paigaldatav ja lihtsalt kaasas kantav kahepoolne horisontaalne bänner (2 x 1 m) spordisaali või spordiraja äärde.

Toode on laos. Trükk kuni 3 tööpäeva.

UUS
Made in EU

Messireklaam T-Flex Shapes

T-Flex raamil (SEG frame) erikujulised rippuvad reklaamid messiboksi või kaubandusse. Graafika on trükitud vahetatavale kangale.

Toodame tellimuse alusel. Küsige tarneaega!

UUS
Made in EU

Viit T-Flex Circle

Kumeraks painutatud T-Flex raamil (SEG frame) viidad ja reklaamid. Graafika on trükitud vahetatavale kangale.

Toodame tellimuse alusel. Küsige tarneaega!
Made in EU
al. 1400