Bännerid


4-värvi trükis suuremõõtmelised tekstiilbännerid, pvc-bännerid, võrkbännerid jt reklaambännerid. Printerite laiused vahemikus 1,6 - 5 m. Järeltöötluseks lõikus, õmblus, öösid, nöörid, paelad, tunnelid, takjapael, serva kantimine, keder, silikoonääris, keevitamine jmt.

Tootevalikusse on lisandunud keskonnasõbralik bännerimaterjal, mis on toodetud taaskasutatud pudelitest tehtud, GRS-sertifikaadiga, PET-lõngast.Vaata ka muu suureformaadiline digitrükk.

Laotoodetena on müügil mobiilsed bänneriraamid (vaata ka reklaamseinad). Mõõtude järgi toodame silikoonäärisega kanga jaoks mõeldud alumiiniumraame (T-Flex) ja suuremõõtmeliste seinabännerite jaoks bänneriraame.

Bänner

Trükitud suuremõõtmelised bännerid. Keskkonnasõbralikud ja lõhnatud OEKO-Tex standardile vastavad trükivärvid. Erinevad kinnituslahendused.

Trükk 3 tööpäeva.

PVC bänner ja võrkbänner

Suured trükitud reklaambännerid. Klassikaline PVC bänner ja võrkbänner ning nende ökoloogilisemad PVC vabad alternatiivid. Erinevad kinnituslahendused.

Trükk 3 tööpäeva.

Seinabänner T-Flex 17

Kliendi kujundusega digitaalselt trükitud tekstiilkangaga sisustuspaneel seinale. Kangas on lihtsalt vahetatav.

Toodame tellimuse alusel. Küsige tarneaega!

Reklaambänner Outdoor

Suuremõõtmeline, kaasaskantav ühe- või kahepoolne horisontaalne reklaambänner. 2 bänneri mõõtu - 2,5 x 1 m / 3 x 1,25 m.

Toode on laos. Trükk 3 tööpäeva.

Beachbanner bänner

Kiiresti paigaldatav ja lihtsalt kaasas kantav kahepoolne horisontaalne bänner (2 x 1 m) spordisaali või spordiraja äärde.

Toode on laos. Trükk kuni 3 tööpäeva.

Mastilipp

Standardmõõdus trükitud mastilipp. Lipp on trükitud kas tavalisele 115g/m2 lipukangale või kauakestvale Airmesh lipukangale.

Trükk 3 tööpäeva.

UUS
Made in EU

Messireklaam T-Flex Shapes

T-Flex raamil (SEG frame) erikujulised rippuvad messireklaamid. Graafika on trükitud vahetatavale kangale.

Toodame tellimuse alusel. Küsige tarneaega!