Reklaam- ja messiseinad


Pakume erinevaid lahendusi suurte reklaam-, messi- ja fotoseinte paigaldamiseks. Valikus on traditsiooniline pop-up sein, truss, C-Frame tahvliraam, raamile venitatava stretch-kangaga T-Flex sein ja stendile tõmmatava tekstiil-sukaga S-Tube sein. B1 tulekindlusklass, OEKO-Tex värvid!

Truss on laiendatav, ümber ehitatav moodulsüsteem, mis sobib ka keerukate ja suurte objektide jaoks. T-Flex on puhta ja minimalistliku välimusega tellimuse alusel toodetav profiilisüsteem. S-Tube on kompaktsete ja väga lihtsalt kasutatavate reklaamstendide perekond.

UUS

Reklaamsein S-Tube SX

Premium taseme reklaamstend. Ülikerge, pakitult väike ja lihtsalt paigaldatav. Trükk on mõlemal pool. Vahetab välja vanad pop-up stendid.

Toode on laos. Trükk 3 tööpäeva.

Pop-up stend S-Tube S

Soodne, ülikerge, pakitult väike ja lihtsalt paigaldatav reklaamsein / messisein. Trükk on mõlemal küljel. Asendab tavalised pop-up stendid.

Toode on laos. Trükk 3 tööpäeva.

UUS

Reklaamsein S-Tube CX

Kumer premium taseme reklaamsein / messisein / taustasein. Ülikerge, pakitult väike ja lihtsalt paigaldatav. Trükk on mõlemal pool. Vahetab välja vanad pop-up stendid.

Toode on laos. Trükk 3 tööpäeva.

Pop-up stend S-Tube C

Kumer trükitud kangaga kaetud zipper-wall sein. Trükk on seina mõlemal küljel. Soodne, ülikerge, pakitult väike ja lihtsalt paigaldatav stend asendab tavalised pop-up stendid.

Toode on laos. Trükk 3 tööpäeva.

Fotosein X10

Fotosein / logosein üritustele pildistamise taustaks. Trükitud kangas (pildid, logod) on vahetatav. Seina saab ringi ehitada.

Toode on laos. Trükk 3 tööpäeva.

Fototaust S-Tube

Soodne, ülikerge, pakitult väike ja lihtsalt paigaldatav fototaust / taustasein / fotosein. Trükk on seina mõlemal küljel. Lihtne vaheldumisi kasutada mitut erinevat tausta.

Toode on laos. Trükk 3 tööpäeva.

UUS

Taustasein Pegasus

Lihtne, soodne, ülikerge ning kompaktne kaasaskantav backdrop taustasein / video taust / fototaust / green screen.

Toode on laos. Trükk kuni 3 tööpäeva.

Messisein X10

Lihtsalt laiendatav reklaamsein / messisein. Modulaarne konstruktsioon võimaldab seina ringi ehitada ning sobitada seda erinevatele pindadele.

Toode on laos. Trükk 3 tööpäeva.

Messisein T-Flex

Puhta ja minimalistliku välimusega profiilraamil reklaamsein / messisein. Valmistame mõõtude järgi.

Toodame tellimuse alusel. Küsige tarneaega!

Valguskast T-Flex LED-Wall

Valgussein - suuremõõtmeline kliendi mõõtude järgi valmistatud valguskast. Graafika on trükitud lihtsalt vahetatavale kangale.

Toodame tellimuse alusel. Küsige tarneaega!

Lõpumüük

Pop-up stend QuickPop

Klassikaline, kerge ja kiiresti paigaldatav pop-up stend / reklaamsein. Pakitult on sein väike ja teda on lihtne teisaldada. Saadaval 3 suuruses.

Toode on laos. Trükk 3 tööpäeva.

Lõpumüük

Pop-up stend Magnet

Kumer klassikaline magnetkinnitusega pop-up stend. See on kõige vanem kaasaskantava reklaamseina tehniline lahendus.

Hetkel laost otsas (küsige tarneaega)