Piirdepostid ja -aiad


Piirdelintidega ja piirdeköitega järjekorrapostid ja piirdepostid inimeste liikumise piiramiseks ning suunamiseks. Bännerid piirdeaedadele ja spordiradadele ja -väljakutele. Kerg-aiad ning rajaäärised ja tõkked.

Müügi- ja teeninduslettide jaoks on saadaval pleksist kaitsekklaasid.

Piirdepost Museo Black

Stabiilne (10 kg), must piirdepost / järjekorrapost. Tagasikeriv piirdelint on 2,6 m pikkune. Lindile võib trükkida brändingu.

Toode on laos.

Piirdepost Museo Silver

Stabiilne (10 kg), kroomitud piirdepost / järjekorrapost. Tagasikeriv piirdelint on 2,6 m pikkune. Lindile võib trükkida brändingu.

Toode on laos.

Soodus Lõpumüük

Piirdepost Office Silver

Stabiilne (10 kg) kroomitud piirdepost / järjekorrapost. Tagasikeriv piirdelint on 2 m pikkune. Lindile võib trükkida brändingu.

Toode on laos.

Piirdepost VIP

Elegantne koonilise tipuga kroomitud piirdepost / järjekorrapost. Stabiilne - kaalub 11 kg. Lisaks saadaval punutud või veluurist piirdeköied.

Toode on laos.

Piirdepost Opera

Elegantne ümara tipuga kuldne piirdepost / järjekorrapost. Stabiilne - kaalub 11 kg. Lisaks saadaval punutud või veluurist piirdeköied.

Toode on laos.

Lõpumüük

Piirdepost Tempaline

Kaasaskantav ja kiiresti paigaldatav piirdepost / avariitõkis / piire. Ohutuslindi värvid on kollane-must või punane-valge.

Toode on laos.

Reklaambänner Outdoor

Suuremõõtmeline, kaasaskantav ühe- või kahepoolne horisontaalne reklaambänner. 2 bänneri mõõtu - 2,5 x 1 m / 3 x 1,25 m.

Toode on laos. Nõudluse tõttu on tootmisaeg 3 tööpäevast pikem, küsi tarneaega!