Piirdepostid ja -aiad


Piirdelintidega ja piirdeköitega järjekorrapostid ja piirdepostid inimeste liikumise piiramiseks ning suunamiseks. Bännerid piirdeaedadele. Kerg-aiad ning rajaäärised.

Nüüd on müügi- ja teeninduslettide jaoks saadaval ka läbipaistvad kaitseekraanid / kaitsekklaasid.

Piirdepost Museo Black

Stabiilne (10 kg), must piirdepost / järjekorrapost. Tagasikeriv piirdelint on 2,6 m pikkune ja seda on 5 värvis. Lindile saab trükkida brändingu.

Toode on laos.

Piirdepost Museo Silver

Stabiilne (10 kg), kroomitud piirdepost / järjekorrapost. Tagasikeriv piirdelint on 2,6 m pikkune ja seda on 5 värvis. Lindile saab trükkida brändingu.

Toode on laos.

Soodus Lõpumüük

Piirdepost Office Silver

Stabiilne (10 kg) kroomitud piirdepost / järjekorrapost. Tagasikeriv piirdelint on 2 m pikkune ja seda on 1 värvis. Lindile saab trükkida brändingu.

Toode on laos.

Piirdepost VIP

Elegantne koonilise tipuga kroomitud piirdepost / järjekorrapost. Stabiilne - kaalub 11 kg. Lisaks saadaval punutud või veluurist piirdeköied.

Toode on laos.

Piirdepost Opera

Elegantne ümara tipuga kuldne piirdepost / järjekorrapost. Stabiilne - kaalub 11 kg. Lisaks saadaval punutud või veluurist piirdeköied.

Toode on laos.

Lõpumüük

Piirdepost Tempaline

Kaasaskantav ja kiiresti paigaldatav piirdepost / avariitõkis / piire. Ohutuslindi värvid on kollane-must või punane-valge.

Toode on laos.

UUS
Made in EU

Kaitseekraan Plexi

Teenindusavaga kaitseekraan / kaitseklaas / pleks letile või lauale. Laost saadaval kolm mõõtu - 1000x750, 800x750 ja 500x750 mm. Tellida saab ka oma mõõtudes.

Toode on laos.

UUS
Made in EU

Kaitseekraan Plexi 2

Avatud alaservaga kaitseekraan / kaitseklaas / pleks letile või lauale. Laost saadaval kolm mõõtu - 1000x750, 800x750 ja 500x750 mm. Tellida saab ka oma mõõtudes.

Toode on laos.

UUS
Made in EU

Kaitseekraan Plexi Custom

Kaitseekraanid / kaitseklaasid / pleksid letile või lauale. Toodame kliendi mõõtude ja kujunduse järgi.

Toodame tellimuse alusel. Küsige tarneaega!

Reklaambänner Outdoor

Suuremõõtmeline, kaasaskantav ühe- või kahepoolne horisontaalne reklaambänner. 2 bänneri mõõtu - 2,5 x 1 m / 3 x 1,25 m.

Toode on laos. Graafika trükk 3 tööpäeva.