Piirdepostid ja -aiad


Piirdelintidega ja piirdeköitega järjekorrapostid ja piirdepostid inimeste liikumise piiramiseks ning suunamiseks. Trükitud bännerid piirdeaedadele ja spordiradadele ja -väljakutele. Kerg-aiad ning rajaäärised ja tõkked.

Piirdepost Museo Black

Stabiilne (10 kg), must piirdepost / järjekorrapost. Tagasikeriv piirdelint on 2,6 m pikkune. Lindile võib trükkida brändingu.

Toode on laos.

Piirdepost Museo Silver

Stabiilne (10 kg), kroomitud piirdepost / järjekorrapost. Tagasikeriv piirdelint on 2,6 m pikkune. Lindile võib trükkida brändingu.

Toode on laos.

Piirdepost VIP

Elegantne koonilise tipuga kroomitud piirdepost / järjekorrapost. Stabiilne - kaalub 11 kg. Lisaks saadaval punutud või veluurist piirdeköied.

Toode on laos.

Piirdepost Opera

Elegantne ümara tipuga kuldne piirdepost / järjekorrapost. Stabiilne - kaalub 11 kg. Lisaks saadaval punutud või veluurist piirdeköied.

Toode on laos.

Lõpumüük

Piirdepost Tempaline

Kaasaskantav ja kiiresti paigaldatav piirdepost / avariitõkis / piire. Ohutuslindi värvid on kollane-must või punane-valge.

Toode on laos.

Bänneriraam Outdoor

Kaasaskantav horisontaalne bänneriraam sise- ja väliüritustele. Reklaamid on stendi mõlemal poole.  Saadaval kahes mõõdus - 2,5 x 1 m ja 3 x 1,25 m.

Toode on laos. Trükk 3 tööpäeva.