Tellimine


Esitlustarvikute tellimine on lihtne - enamus tootevalikust on laost kohe saadaval. Kaubad, mida müüme, on oma töökindlust aastate jooksul tõestanud, tänu millele julgeme rahuliku südamega anda neile pika kvaliteedigarantii.

Tänaseks on meie kasuks otsustanud juba üle 9000 kliendi. Nende seas on omavalitsusi, riigiasutusi, saatkondi, börsiettevõtteid ja mitmete rahvusvaheliste firmade esindusi.

Kuidas teha tellimus?

Lisage huvitavad tooted hinnapäringusse. Hinnapäringut saab vaadata, muuta ja teele saata veebilehe paremas ülanurgas oleva ümbriku ikooni alt. Sama ikooni alt saab märkida ka soovitud tootekogused. Päringu saatmist järel saabub Teie e-postile kinnitus ja samal või hiljemalt järgmisel tööpäeval võtab müügijuht Teiega ühendust.

Kujundus ja trükifailid

Trükifailide kujundusjuhendi leiab tootelehelt jaotusest "Trükifailid". Juhendi põhjal tehtud kujundus saatke meile e-posti, ftp või We Transfer-i kaudu.
Kui Teil puudub trükikõlbulik kujundus, aga on olemas nägemus, siis pakume lihtsamaid kujundusteenuseid. Selleks soovime tekste, trükiks sobilikke pildifaile, logosid ja selget tegevusjuhist. Aitame ka olemasolevate kujunduste formaati panekul. Kujundustöö tunnihind on 60€. Tööd arvestame 30 minutilise sammuga.

Garantii

Kõikidel toodetel on garantii tootmisdefektide vastu (garantii pikkust vaata tootelehelt). Palume kaup üle kontrollida 14 päeva jooksul alates kättesaamisest. Reklamatsioonid palume saata kirjalikult e-postiaadressile

Kauba kohaletoimetamine

Valmis kauba toimetame Eesti piires ukseni 1 tööpäeva jooksul (v.a saared).
Alla 30 kg paki (võib sisaldada mitmeid tooteid) ukseni toimetamine maksab 10 eurot. Suurem tellimus saadetakse mitme pakina või euroalustel. Soovi korral saate meie töökotta kaubale ka ise järgi tulla. Vt asukohta.