Blogi


Kuidas korraldada teavitus- ja reklaamikampaaniaid piirangute ajal?

Reklaamikampaaniat saab edukalt läbi viia ka siis, kui viiruse pärast taas piirangud kehtestatakse.

07.09.2021


Meditsiinieksperdid on pandeemia käigus jõudnud arusaamisele, et õues on koroonanakkuse saamine vähetõenäolisem. Sellepärast on viiruse leviku tõkestamise abinõuna kehtestatud piiranguid inimeste kogunemisele eelkõige siseruumides.

Kui soovid saavutada vahetu kontakti potentsiaalsete klientidega, siis kõige lihtsam on kohtuda inimestega tänaval või pargis. Selleks sobivad suurepäraselt kergelt paigaldatavad pop up telgid, pilkupüüdvad reklaamlipud ja plagud-bännerid ning praktilised esitluslauad.

Pop Up telgid
Foto: Comdecor

Kiirelt paigaldatav reklaamtelk paistab kaugelt silma ning kaitseb vihma ja tuule eest. Telgi katusele ja seintele võib trükkida logod ja olulisemad sõnumid.

Lipud ja plagud-bännerid äratavad hästi tähelepanu ning viivad sõnumi ka nende möödujateni, kes ei soovi lähemale astuda. Lippe trükime mitme erineva kuju ja suurusega.

Reklaammaterjalide ning meenete välja panekuks või kasvõi kohvi jagamiseks sobivad hästi esitluslauad, mida on lihtne üles panna ja pärast kokku pakkida ning kaasa võtta. Laudadele saab trükkida brändingu.

Välihooaeg jätkub seni, kuni ilmad vähegi lubavad. Erinevad efektiivse ja pilkupüüdva kampaania läbiviimiseks vajalikud vahendid leiab meie tootevalikust.

Meilt leiad lipud, harkjalad-välistendid, bränditud telgid, digitrükis reklaambännerid, lauad-letid, reklaamtoolid ja eriti rikkalikus valikus reklaamstende siseruumidesse (fotoseinad, roll-upid jne). Internetist tellimine on lihtne ja mugav.


Vii oma plaanid ellu:

  • õigeaegne tarne
  • kvaliteetne trükk
  • personaalne teenindus
  • mugav tellimine
  • mõistlikud hinnad

Tellimused täidame nobedalt. Võtame arvesse teie soove ja vajadusel aitame graafilise disainiga.

Reklaamlipud
Foto: Comdecor

Trükiks kasutame moodsaid trükimasinaid. Kangatrükk vastab OEKO-Tex standardile. Materjalid on tulekindlusklassiga. Tänu efektiivsele logistikale toimetame valmis tellimused ukseni 1 tööpäevaga (v.a saared).

Välireklaami ja reklaamstendide tellimine Comdecorist on mõistlik ja turvaline otsus.


Vähendame oma ökoloogilist jalajälge

11.10.2022

Juba mõnda aega oleme püüdnud vähendada oma tegevuse keskkonnamõju. Kahjuks on mõned säravad projektid vahepealse paari aasta jooksul seisma jäänud. Mitmest edukast muutusest saame siiski juba rääkida.

Vaata lähemalt
Akrüülist kaitseekraan teenindusletile

16.11.2021

2021 aasta kohaliku omavalitsuse volikogu valimistel olid kõikides Tallinna valimisjaoskondades kasutusel meie toodetud kaitseekraanid. Ekraanid freesisime akrüülklaasist. Komplekt koosnes 3 osast, mis ühendati kaitseekraaniks valimisjaoskonnas.

Vaata lähemalt
Teadetetahvlid aitavad infoga kursis püsida

20.09.2021

Kas sõnumi edastamine majarahvale on kogunemispiirangute tõttu keeruline? Ka koroonapiirangutega on võimalik hoonetes efektiivselt infot jagada.

Vaata lähemalt
Kuidas korraldada teavitus- ja reklaamikampaaniaid piirangute ajal?

07.09.2021

Reklaamikampaaniat saab edukalt läbi viia ka siis, kui viiruse pärast taas piirangud kehtestatakse.

Vaata lähemalt