Blogi


Kuidas korraldada teavitus- ja reklaamikampaaniaid piirangute ajal?

Reklaamikampaaniat saab edukalt läbi viia ka siis, kui viiruse pärast taas piirangud kehtestatakse.

07.09.2021


Meditsiinieksperdid on pandeemia käigus jõudnud arusaamisele, et õues on koroonanakkuse saamine vähetõenäolisem. Sellepärast on viiruse leviku tõkestamise abinõuna kehtestatud piiranguid inimeste kogunemisele eelkõige siseruumides.

Kui soovid saavutada vahetu kontakti potentsiaalsete klientidega, siis kõige lihtsam on kohtuda inimestega tänaval või pargis. Selleks sobivad suurepäraselt kergelt paigaldatavad pop up telgid, pilkupüüdvad reklaamlipud ja plagud-bännerid ning praktilised esitluslauad.

Pop Up telgid
Foto: Comdecor

Kiirelt paigaldatav reklaamtelk paistab kaugelt silma ning kaitseb vihma ja tuule eest. Telgi katusele ja seintele võib trükkida logod ja olulisemad sõnumid.

Lipud ja plagud-bännerid äratavad hästi tähelepanu ning viivad sõnumi ka nende möödujateni, kes ei soovi lähemale astuda. Lippe trükime mitme erineva kuju ja suurusega.

Reklaammaterjalide ning meenete välja panekuks või kasvõi kohvi jagamiseks sobivad hästi esitluslauad, mida on lihtne üles panna ja pärast kokku pakkida ning kaasa võtta. Laudadele saab trükkida brändingu.

Välihooaeg jätkub seni, kuni ilmad vähegi lubavad. Erinevad efektiivse ja pilkupüüdva kampaania läbiviimiseks vajalikud vahendid leiab meie tootevalikust.

Meilt leiad lipud, harkjalad-välistendid, bränditud telgid, digitrükis reklaambännerid, lauad-letid, reklaamtoolid ja eriti rikkalikus valikus reklaamstende siseruumidesse (fotoseinad, roll-upid jne). Internetist tellimine on lihtne ja mugav.


Vii oma plaanid ellu:

  • õigeaegne tarne
  • kvaliteetne trükk
  • personaalne teenindus
  • mugav tellimine
  • mõistlikud hinnad

Tellimused täidame nobedalt. Võtame arvesse teie soove ja vajadusel aitame graafilise disainiga.

Reklaamlipud
Foto: Comdecor

Trükiks kasutame moodsaid trükimasinaid. Kangatrükk vastab OEKO-Tex standardile. Materjalid on tulekindlusklassiga. Tänu efektiivsele logistikale toimetame valmis tellimused ukseni 1 tööpäevaga (v.a saared).

Välireklaami ja reklaamstendide tellimine Comdecorist on mõistlik ja turvaline otsus.


Liitu uudiskirjaga

Parim viis headest pakkumistest osa saamiseks on liituda meie uudiskirjaga.

* Kampaania tingimused


20.09.2021

Teadetetahvlid aitavad infoga kursis püsida

Kas sõnumi edastamine majarahvale on kogunemispiirangute tõttu keeruline? Ka koroonapiirangutega on võimalik hoonetes efektiivselt infot jagada.

Vaata lähemalt

07.09.2021

Kuidas korraldada teavitus- ja reklaamikampaaniaid piirangute ajal?

Reklaamikampaaniat saab edukalt läbi viia ka siis, kui viiruse pärast taas piirangud kehtestatakse.

Vaata lähemalt