Valmis kauba toimetame Eesti piires ukseni 1 tööpäeva jooksul (v.a saared)

Fototaustad

Videokonverentsi taustad, backdropid ja kodukontori vaheseinad. Seinad on kaetud lihtsalt vahetatava kangaga, millele on sinu valikul trükitud firmagraafika, logo, foto või mõni muu kujundus.

Soovi korral on kangast lihtne vahetada. Nii võid rahulikult kasutada väga jõuliseid visuaale - kui tüdined, tellid lihtsalt uue graafika. Või kasutad mitut graafikat vaheldumisi.

Truss on laiendatav, ümber ehitatav moodulsüsteem, mis sobib ka keerukate ja suurte objektide jaoks. T-Flex on puhta ja minimalistliku välimusega tellimuse alusel toodetav profiilisüsteem. S-Tube on kompaktsete ja väga lihtsalt kasutatavate reklaamstendide perekond.
 • UUS
  Fototaust / fotosein / backdrop
 • Fototaust S-Tube

  Soodne, ülikerge, pakitult väike ja lihtsalt paigaldatav videokonverentsi taustasein / backdrop / kodukontori vahesein. Trükk on seina mõlemal küljel.

  Tarne: Toode on laos. Graafika trükk 3 tööpäeva.
 • Fotosein / fototaust / backdrop
 • Fotosein X10

  Soliidne ja võimalusterohke fototaust / fotosein. Võimalik kasutada mitut graafikat, ruumist lähtuvalt muuta seina kuju jne.

  Tarne: Toode on laos. Graafika trükk 3 tööpäeva.
 • UUS
  Vahesein / ruumijagaja / seisev sirm
 • Vahesein-ruumijagaja

  Oma kujunduse või bärndinguga kerge vahesein / ruumijagaja / sirm kontorisse ja äriruumidesse. Sein on kaetud trükitud kangaga, mida on lihtne vahetada.

  Tarne: Toodame tellimuse alusel. Küsige tarneaega!