Fototaustad


Videokonverentsi taustad, fototaustad, backdropi fotoseinad, green screen taustaseinad ja kodukontori vaheseinad. Seinad on kaetud lihtsalt vahetatava kangaga, millele on sinu valikul trükitud firmagraafika, logo, foto või mõni muu kujundus. B1 tulekindlusklass, OEKO-Tex värvid!

Soovi korral on kangast lihtne vahetada. Nii võid rahulikult kasutada väga jõuliseid visuaale - kui tüdined, tellid lihtsalt uue graafika. Või kasutad mitut graafikat vaheldumisi.

Truss on laiendatav, ümber ehitatav moodulsüsteem, mis sobib ka keerukate ja suurte objektide jaoks. T-Flex on puhta ja minimalistliku välimusega tellimuse alusel toodetav profiilisüsteem. S-Tube on kompaktsete ja väga lihtsalt kasutatavate reklaamstendide perekond.

UUS

Fototaust S-Tube

Soodne, ülikerge, pakitult väike ja lihtsalt paigaldatav backdrop fototaust / taustasein / fotosein / videokonverentsi backdrop / kodukontori vahesein. Trükk on seina mõlemal küljel.

Toode on laos. Graafika trükk 3 tööpäeva.

Fotosein X10

Soliidne ja võimalusterohke fototaust / fotosein / taustasein. Võimalik kasutada mitut graafikat, ruumist lähtuvalt muuta seina kuju jne.

Toode on laos. Graafika trükk 3 tööpäeva.

UUS

Taustasein Pegasus

Lihtne, soodne, ülikerge ning kompaktne kaasaskantav backdrop taustasein / video taust / fototaust / green screen.

Toode on laos. Graafika trükk kuni 3 tööpäeva.